Nepagent berooft 96-jarige vrouw in Kerkrade

Foto: iStock
Gepubliceerd op 6/10/2026 om 09:02
Laatst bewerkt op 6/10/2026 om 09:21

Een man heeft zondagavond in Kerkrade een 96-jarige vrouw beroofd nadat hij zich had voorgedaan als politieagent. De politie meldt daarnaast dat dezelfde verdachte eerder die dag probeerde een 81-jarige man in zijn woning aan de Willemselaan in Eygelshoven te beroven.

Rond 17.00 uur probeerde de man de 81-jarige te beroven van zijn sieraden en geld. Oplettende omstanders merkten de verdachte op, waarna hij vluchtte.

Tweede incident
Rond 21.15 uur sloeg de verdachte opnieuw toe, dit keer aan de Bockstraat. Hij deed zich opnieuw voor als politieagent en beroofde een 96-jarige vrouw van haar sieraden, waaronder vier gouden ringen, en contant geld.

De verdachte is nog steeds spoorloos.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties