Auto rijdt woning binnen in Kerkrade, twee gewonden
Een auto is in de nacht van vrijdag op zaterdag aan de Toupsbergstraat in Kerkrade een woning binnengereden. Bij het ongeluk raakten rond 1.30 uur de twee inzittenden van de auto gewond.
Door de klap liep de woning schade op, maar van instortingsgevaar is volgens de politie geen sprake. De bewoners van het huis bleven ongedeerd.
De bestuurder en een medepassagier zijn met letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De politie onderzoekt hoe het ongeluk kon gebeuren.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.