Olympia Schinveld dicht bij kampioenschap in beslissend duel

Foto: ZO-NWS | Twan Senden
Gepubliceerd op 8/04/2026 om 12:36
Laatst bewerkt op 8/04/2026 om 12:55

Het eerste elftal van RKSV Olympia Schinveld staat aankomende zondag voor een cruciale wedstrijd in de strijd om het kampioenschap in de vijfde klasse B.

In Hoensbroek neemt de ploeg het op tegen Passart-VKC, met de titel binnen handbereik. Om kampioen te worden, moet Olympia zelf winnen. Daarnaast is het team afhankelijk van het resultaat in de wedstrijd tussen Wijnandia en SV Brunssum, waar puntverlies van de concurrentie nodig is.

Een kampioenschap zou een bijzonder moment betekenen voor de club. In de 85-jarige historie werd de titel slechts vier keer eerder behaald, voor het laatst in het seizoen 2022/2023.

De wedstrijd begint om 14.30 uur op Sportpark De Dem.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties