Pinkpop 2026 line-up compleet

Foto © ZO-NWS | Peter Trompetter
Gepubliceerd op 24/03/2026 om 16:04
Laatst bewerkt op 24/03/2026 om 16:18

Pinkpop heeft de line-up voor 2026 afgerond met 18 nieuwe artiesten. Eerder waren al grote namen bevestigd, zoals Foo Fighters, The Cure, Twenty One Pilots en Halsey.

Het festival vindt plaats op 19, 20 en 21 juni op Megaland in Landgraaf en telt in totaal 63 acts.

De nieuwe toevoegingen bestaan uit een mix van opkomende en gevestigde artiesten. Op Stage 4 krijgen vooral nieuwe talenten een kans, zoals Sofia Camara, Ben Ellis en Isabel van Gelder. Daarnaast staan onder anderen YONG YELLO, Die Spitz en Thijs Boontjes op het programma.

Opvallend is de komst van Linka Moja, die werd aangeraden door Eddie Vedder. Ook Daði Freyr, bekend van het Eurovisie Songfestival, is toegevoegd aan de line-up.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties