10.000 bezoekers voor mijnmuseum

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 31/12/2018 om 11:54
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:35

Op de valreep van 2018 passeerde onlangs de 10.000e bezoeker de kassa van het Nederlands Mijnmuseum. Een bijzondere mijlpaal voor het Heerlense museum.

Vooral tijdens speciale evenementen zoals filmavonden en lezingen weten veel bezoekers de weg naar het museum te vinden. Ook scholen willen graag aan leerlingen laten zien welke gevolgen de mijnbouw heeft gehad op de ontwikkeling van dit gebied.

Op 5 januari opent in het museum aan het Mijnmuseumpad in Heerlen de nieuwe tentoonstelling Mijnwerkers & de Vroedvrouwenschool.

 

foto © ZO-NWS | Nederlands Mijnmuseum

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties