Fors meer bezoekers Kerst vier je samen
'Kerst vier je samen' in Brunssum heeft afgelopen weekend 25.000 bezoekers getrokken. Dat zijn er volgens de organisatie 10.000 meer dan waarop was gerekend.
Het kerstevenement werd drie achtereenvolgende dagen gehouden op het Lindeplein en in het Vijverpark. Zo waren er een schaatsbaan, een carrousel en verschillende foodtrucks.
In het Vijverpark werd 'het feest der verwondering gevierd'. Bijzondere vuur- en lichtkunstenaars uit binnen- en buitenland maakten er drie avonden lang een belevingsspektakel van.
In de Kerkstraat was een levende kerststal te bewonderen. Op zondagmiddag was er een verenigingsmarkt en werd de inmiddels traditionele Rotary Santa Run gelopen.
Kijk hier naar een fotoreportage van Kerst vier je samen 2018 >>
foto (c) LOO-tv | Hans van der Haijden
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.