Kijk hier nog eens naar de optocht van Brunssum
Carnavalsmaandag trok de grote optocht door Brunssum. Zo'n tientallen wagens en groepen, afgewisseld met einzelgängers, vormden een bont lint door het centrum.
De stoet werd afgesloten door de prinsenwagen met daarop het stadsprinsenpaar Ado en Wendy.
De weergoden waren Brunssum deze middag goed gezind. Ondanks een stevige wind liet de zon zich geregeld zien en bleef het droog. Pas toen de optocht ontbonden was begon het flink te regenen.
Kijk hier naar een fotoreportage van de optocht in Brunssum >>
De optocht werd door Streekomroep LOO-tv rechtstreeks uitgezonden op televisie. De uitzending is hieronder terug te zien:
Bekijk je dit bericht via de LOO-tv app, dan kun je het videofragment vinden onder tabblad 'video'.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.