Gedetineerde met schaar bewerkt

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 3/01/2017 om 15:45
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

In de gevangenis in Sittard is een gevangene gewond geraakt na een aanval van een medegedetineerde. Volgens 1Limburg werd hij op de werkplaats van De Geerhorst meermaals geraakt met een schaar.

Het slachtoffer liep enkele verwondingen op aan zijn gezicht en rug. Na de aanval meldde hij zich bij het bewakingspersoneel. De medische dienst heeft zijn lichte verwondingen behandeld.

Het is nog onduidelijk waarom de man aangevallen werd. Wel heeft de politie een verdachte aangehouden. Die zit inmiddels in een isoleercel.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties