Ploum wint Oudejaarsloop in Heerlen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 1/01/2017 om 09:21
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

Roy Ploum heeft zaterdag de Oudejaarsloop in Heerlen gewonnen. Ploum liep de 9 kilometer in 32 minuten en 51 seconden. Bij de dames ging de overwinning naar Shelly van Ven (26:30)

Het parcours over 4,5 kilometer werd het snelst afgelegd door Mathijs Lippertz in 15 minuten en 56 seconden. De 17-jarige Anna Gommer was het snels bij de dames (18:33).

De Oudejaarsloop op en rond sportcomplex en natuurgebied Terworm werd voor de vijfde keer gehouden. De loop telde een record aantal deelnemers van 350 renners.

Kijk hier naar de fotoreportage van de Oudejaarsloop in Heerlen >>

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties