Chauffeur komt om op snelweg
Een 58-jarige vrachtwagenchauffeur uit Kerkrade is verongelukt op de autosnelweg A61 bij Erkelenz. Volgens de Duitse politie was de chauffeur vrijdagavond met zijn vrachtwagen plotseling van rijstrook veranderd.
Daar botste hij tegen een andere vrachtwagen die op dat moment aan het inhalen was. Door de aanrijding raakte de combinatie van de Kerkradenaar van de weg, knalde in de berm tegen een boom en kwam op z'n zijkant terecht.
De man raakte bekneld in zijn cabine en overleed ter plekke. De andere vrachtwagenchauffeur bleef ongedeerd.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.