Duikers zoeken in Schinveld naar vermiste vrouw

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 15/11/2016 om 11:37
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:49

Duikteams van de Duitse politie zoeken dinsdag in een voormalige kleigroeve in de Schinveldse bossen naar het lichaam van Dorota Galuszka-Granieczny. De vrouw uit Süsterseel, vlak over de grens bij Jabeek, wordt al bijna een maand vermist.

Zoekacties in de bossen rond de Duitse grensplaats hebben geen sporen opgeleverd. Met duikteams wordt nu verder gezocht in diverse vijvers en plassen in het grensgebied.

Inmiddels blijkt het zoekgebied verder uitgebreid dan de directe omgeving rond Süsterseel. Een duikteam uit Wuppertal zoekt dinsdag in Schinveld de voormalige kleigroeve van Mols af.

Er zouden aanwijzingen zijn dat de vrouw het slachtoffer is geworden van een misdrijf.

Bekijk je dit bericht via de LOO-tv app, dan kun je het videofragment vinden onder tabblad 'video'.

foto © LOO-tv | Roger de Bolster

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties