Zuid Limburg is een duurzame regio

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 29/09/2016 om 16:08
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:50

Zuid-Limburg behoort tot de 100 meest duurzame toeristische plaatsen van de wereld. De regio heeft hiervoor een keurmerk gekregen.

De provincie en de VVV lieten weten dat deze regio tijdens een bijeenkomst in het Sloveense Ljubljana een onderscheiding heeft gekregen. Volgens de VVV is Zuid-Limburg de enige regio die in deze lijst voorkomt. Zelfs het natuurgebied de Veluwe komt niet voor in de lijst.

De jury onderzocht onder andere of er een goede balans is tussen de belangen van de toeristen en de inwoners. Hiervoor is een goede spreiding van evenementen noodzakelijk. Ook werd er gekeken of er in de regio toekomstbestendig wordt gebouwd.

Het is overigens voor het eerst dat Limburg deelnam aan de verkiezing.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties