12 auto's opengebroken in grensregio
In de Duitse grensregio zijn in een paar dagen tijd 12 voertuigen opengebroken. De dieven verschaften zich tussen donderdagavond en maandagochtend toegang tot 11 auto's en één vrachtwagen.
Zo werd aan de Schinvelder Straße in Minder-Gangelt, vlak over de grens bij Schinveld, een geparkeerde auto opengebroken. Door een ruit in te slaan werd zich toegang verschaft. Uit de auto werden een navigatiesysteem en autoradio gestolen.
Ook op andere plekken werden goederen of geld uit de voertuigen gestolen.De Duitse politie heeft van de benadeelden hun aangiftes opgenomen.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.