Drie personen vrijgelaten in zaak Sven Prins

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 10/08/2016 om 10:45
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:51

Woensdag zijn drie van de 8 verdachten in de moordzaak rond Brunssumer Sven Prins weer vrijgelaten. Dat heeft de politie laten weten.

Het drietal werd maandag opgepakt in de woningen van de drie Brunssumse hoofdverdachten. Bij het doorzoeken van de woningen werden een vuurwapen en drugs aangetroffen. Een 34-jarige man uit Brunssum blijft wel nog vastzitten.

De vier hoofdverdachten, drie mannen uit Brunssum en een Amsterdammer, blijven ook nog achter slot en grendel. Zij worden verdacht betrokken te zijn bij de liquidatie van de 30-jarige Sven Prins.

Eind september werd het slachtoffer achtervolgd door de wijk Langeberg. Op een rotonde aan de Akerstraat werd de auto doorzeefd met kogels, Daarna gingen de daders er weer vandoor in een zwarte Volkswagen Golf. Deze gestolen auto werd later uitgebrand teruggevonden in België. Prins wist wel nog uit zijn auto te komen maar overleed later in een nabijgelegen tuin aan zijn verwondingen. 

Met de aanhoudingen hoopt de politie duidelijk te krijgen wie de Brunssumer heeft geliquideerd en waarom.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties