Parochies Brunssum en Heerlen op bedevaart
De parochies van Brunssum en Heerlen gaan op 6 september op bedevaart naar Kevelaer. Belangstellenden kunnen zich daar nog voor opgeven.
Voor parochianen die mee willen naar de verering van Maria in het Duitse bedevaartsoord, kunnen die dag op diverse locaties opstappen. De opstaptijd ligt rond de klok van 8.00 uur. Om circa 19.30 uur is iedereen weer terug.
In Kevelaer staat 's ochtends een H. Mis gepland en in de middag kunnen de Brunssumse bedevaartgangers deelnemen aan het lof. De kosten voor deze dagbedevaart bedragen 20 euro inclusief de busreis. Opgeven kan bij het parochiekantoor in de Fatimakerk of telefonisch op (045) 525 07 31.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.