Powerarea opent op 26 augustus
De Powerarea, het nieuwe leisureconcept aan de Roda-Boulevard in Kerkrade is vanaf vrijdag 26 augustus open. Het concept omvat een kartbaan, driftbaan en een paintball area.
Bijzonder is dat op de kart- en driftbaan elektrische karts rijden welke snelheden tot 90 km/u kunnen behalen.
Het plan van de jonge ondernemers Rob Zager en Jaron Snijckers moet jaarlijks 100.000 bezoekers trekken en 20 tot 25 banen opleveren. Powerarea brengt de laatste ontwikkelingen op het gebied van amusement en technologie samen op 10.500 vierkante meter.
De zaak is gevestigd in het voormalige Intratuin-pand dat een aantal jaren leeg stond na het faillissement van het tuincentrum. Op donderdag 25 augustus is de officiële opening voor genodigden.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.