500 euro boete voor stelend raadslid

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/06/2016 om 11:16
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:52

Raadslid Mark Meijer uit Kerkrade heeft een boete van 500 euro gekregen wegens diefstal tijdens Pinkpop. Ook moet hij een schadevergoeding aan Pinkpop betalen. Dat heeft het Openbaar Ministerie bepaald.

CDA'er Meijer wordt ervan verdacht samen met een medeverdachte twee zitzakken, vier flessen rosé wijn en meerdere blikjes drank gestolen te hebben op Pinkpop. Meijer heeft bekend dat hij de diefstal samen met een ander heeft gepleegd. De zaak tegen de medeverdachte wordt later deze week afgehandeld.

"Van meer of andere diefstallen of andere medeverdachten, is uit het politie-onderzoek niet gebleken", laat het Openbaar Ministerie weten. Als Meijer de opgelegd boete betaalt is voor wat het OM betreft de strafzaak tegen hem daarmee afgedaan.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties