Hans Ubachs waarnemer in Gulpen-Wittem
Hans Ubachs uit Schinveld wordt waarnemend burgemeester in Gulpen-Wittem. Hij begint op 24 mei aan de klus en volgt Bas van den Tillaar op.
Ubachs (55) was van 2002 tot 2010 wethouder en loco-burgemeester in Onderbanken. Vervolgens ging hij aan de slag als wethouder in Schinnen, van 2010 tot 2011.
Daarna was hij tot 2015 burgemeester in Laarbeek. Daar zegde de gemeenteraad het vertrouwen in hem op na enkele incidenten, waaronder de zogenaamde Sinterklaas-affaire. Maar ook de bestuurscultuur deugde er niet, bleek uit onderzoek.
Naar verwachting duurt de klus van Hans Ubachs in Gulpen-Wittem ongeveer 10 maanden.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.