Roel Brouwers twee seizoenen naar Roda

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 18/05/2016 om 09:45
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:53

Roda JC heeft Roel Brouwers voor twee seizoenen vastgelegd. De 34-jarige komt over van Borussia Mönchengladbach, waar hij een paar jaar aanvoerder was.

Met die club promoveerde hij in zijn eerste jaar naar de Bundesliga. In totaal kwam hij maar liefst negen seizoenen uit voor Die Fohlen.

Brouwers keert daarmee terug naar waar ooit zijn carrière begon. Hij speelde in het verleden vier seizoenen bij Roda JC. Daarna vertrok hij naar Paderborn.

Brouwers: "Ik ben heel erg blij dat ik terug kan keren bij Roda JC. Ik heb hier van mijn 11e tot mijn 23e gespeeld en het is toch mijn club. Ik hoop dan ook dat we er een heel mooi seizoen van gaan maken komend jaar."

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties