Vrachtwagen op zijn kant, chauffeur overleden

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 24/02/2016 om 15:15
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:54

Op de A76 is een vrachtwagen door een nog onbekende oorzaak op zijn kant beland. Daarbij is de chauffeur om het leven gekomen.

 

Het ongeluk gebeurde woensdagmiddag om 14.50 uur bij de grensovergang Aken-Heerlen ter hoogte van tankstation Langveld. 

Aanvankelijk werd gevreesd dat de vrachtauto gevaarlijke stoffen vervoerde en werden de twee tankstations langs de snelweg ontruimd en werd de autosnelweg in beide richtingen afgesloten. Uiteindelijk bleek er geen gevaar te zijn.

De bestuurder kwam bij het ongeval bekneld te zitten in zijn cabine en voor hem kwam alle hulp te laat. De politie onderzoekt hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties