Jorrit van der Raadt derde in Leudal
Jorrit van der Raadt uit Schinveld is zondag derde geworden bij de Avé Leudal Cross. De hardloper van atletiekvereniging STAP Brunssum liep de 4,670 kilometer in de bossen in Haelen in 16:13.
Guus Winkelmolen kwam er als eerste over de finish. Hij bleef Van der Raadt bijna een halve minuut voor (15:46). Erik van Rijsewijk eindigde als tweede met een tijd van exact 16 minuten.
Simon van der Schaft, een andere deelnemer van STAP Brunssum, eindigde in Midden-Limburg als zesde op 17:31.
Mark van Kessel van LG Deurne finishte als eerste op de lange cross. Hij liep de 9,2 kilometer in 32 minuten en 23 seconden.
De Avé Leudal Cross maakt deel uit van het Profcore Limbra Crosscircuit, een competitie van Limburgse en Brabantse atletiekclubs.
Jorrit van der Raadt eindigde in Haelen op de derde plaats. foto (c) LOO-tv | Twan Senden
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.