Politie zoekt eigenaar visspullen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/01/2016 om 13:09
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:55

De politie heeft tijdens een huisdoorzoeking van een woning in Brunssum diverse sportvisartikelen aangetroffen. Via (sociale) media hoopt de politie de rechtmatige eigenaar te vinden.

De agenten vonden de visspullen donderdagmorgen en omdat ze vermoedelijk van diefstal afkomstig zijn, werden ze in beslag genomen.

Via sociale media plaatste de politie een oproep, in de hoop dat de eigenaar van de visspullen deze met een aangifte kan komen ophalen op het politiebureau aan de Prins Hendriklaan in Brunssum.

 

foto © LOO-tv | politie Brunssum-Landgraaf

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties