Sieraden en geld gestolen bij inbraak

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 14/12/2015 om 09:12
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:55

Bij een inbraak in een woning aan de Diepenbrockstraat in Brunssum zijn afgelopen weekend sieraden en geld gestolen. Zelfs de doopkettinkjes van de kinderen zijn verdwenen, melden de bewoners op Facebook.

Een computer en een tablet lieten de dieven ongemoeid. Maar gouden sieraden, erfstukken, een verlovingsring en geld waren zondagmiddag plotseling uit de woning verdwenen.

De inbraak was tussen 14.45 en 17.30 uur. Getuigen kunnen zich melden bij de politie.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties