PLK krijgt jeugdversie

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 30/09/2015 om 14:19
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:57

Het Parksjtad Leedjes Konkoer (PLK) krijgt een versie voor de jeugd van 11 tot 18 jaar: het Junior PLK. De organisatie hoopt daarmee meer doorstroming naar het PLK en de provinciale liedjeswedstrijden te bewerkstelligen.

 

De eerste editie van het Junior Parksjtad Leedjes Konkoer is op zaterdag 9 januari, voorafgaand aan het èchte PLK. Een jury bepaald in december welke ingezonden nummers door mogen naar de finale. Dat kunnen er maximaal 11 zijn. De eerste drie finalisten gaan automatisch door naar het grote PLK later die dag.

Het Parkstad Leedjes Konkoer en het Junior PLK worden gehouden in D'r Brikke Oave in Brunssum. Inschrijven kan tot 1 december op www.parksjtadleedjeskonkoer.nl

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties