Leon Frissen geinstalleerd in Schinnen
Oud-gouverneur Leon Frissen is woensdag geïnstalleerd tot burgemeester van Schinnen. Hij volgt daar tijdelijk Berry Link op totdat er een nieuwe burgemeester is.
Leon Frissen (65, CDA) begint donderdag aan zijn eerste werkdag op het gemeentehuis in Schinnen. In die gemeente heeft hij bijna 25 jaar gewoond en was er in die periode actief in het verenigingsleven.
Leon Frissen was voordat hij Commissaris van de Koningin was in Limburg, lid van de Tweede Kamer en burgemeester in Arcen en Velden, en in Horst aan de Maas.
Berry Link
Met het aantreden van Frissen komt ook een einde aan het burgemeesterschap van Berry Link in Schinnen. Die was er 8,5 jaar burgemeester en was aan zijn tweede ambtstermijn bezig.
Zoals verwacht is Link met stille trom vertrokken. Hij zag af van een officieel afscheid toen bleek dat de gemeenteraad hem niet wilde benoemen tot ereburger van Schinnen. Die kwestie heeft zelfs de kop gekost van wethouder Jan Hermans omdat er over geklikt had tegen Berry Link.
In een bericht op de gemeentelijke website laat Berry Link weten terug te kijken op een "...boeiende en veelzijdige (ja soms zelfs turbulente) periode..."
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.