Weer poeder-uitstoot Chemelot

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 23/07/2015 om 10:07
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:58

Voor de derde keer in korte tijd is de omgeving van het Chemelot-terrein vervuild met poeder. Nadat donderdagmorgen een veiligheidsklep om onbekende redenen opende stootte de fabriek in Geleen het poeder uit over de omgeving.

Hetzelfde gebeurde twee en vier weken geleden. De fabriek is stilgelegd en er wordt onderzocht wat er mis is gegaan.

Naast de poeder-uitstoot heeft de omgeving de afelopen tijd ook te maken gehad met stankoverlast en een flinke roetwolk.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties