Duizend deelnemers bij Splashmob
Zo'n duizend mensen hebben vrijdagmiddag in Heerlen meegedaan aan de Splashmob. Op het Pancratiusplein beschoten ze elkaar met waterpistolen. Op deze tropische dag bleek dat een aangename verkoeling.
Om klokslag 16.00 uur ging het grootste watergevecht van Parkstad van start. Een dj begeleidde de watergevechten met opzwepende trance-deunen.
Ook de burgemeester Ralf Krewinkel bombardeerde zijn aanstaande stadsgenoten met waterbommetjes. Net als vele andere verliet hij doorweekt het plein.
Kijk hier naar een fotoreportage van de Splashmob in Heerlen >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.