WOZL moet Licom-medewerkers betalen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 4/06/2015 om 13:39
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:59

De Werkvoorzieningschap Oostelijk Zuid-Limburg WOZL moet 21 oud-werknemers van Licom doorbetalen omdat er sprake is van opvolgend werkgeverschap. Dat heeft de rechtbank in Maastricht bepaald.

Na het faillissement van Licom BV nam WOZL de werkzaamheden van de sociale werkgever over. Van de voormalige CAO werkers die bij Licom in dienst waren kregen 115 personen in 2012 een jaarcontract aangeboden. Na dat jaar werd een groot deel van die contracten niet verlengd.

21 medewerkers waren het niet eens met deze beslissing en stapten naar de rechter. De rechters in Maastricht hebben nu bepaald dat WOZL als opvolgende werkgever van Licom gezien mag worden.

Daarom zijn de contracten van de werknemers niet beëindigd en moet WOZL de werknemers weer in dienst nemen en bovendien hun loon sinds oktober 2013 doorbetalen.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties