10 nieuwe diersoorten bij GaiaZOO

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 15/12/2014 om 14:33
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:02

Dierentuin GaiaZOO in Kerkrade gaat uitbreiden met 10 nieuwe diersoorten. Met de uitbreiding symboliseert de dierentuin het 10-jarig bestaan, volgend jaar.

Exact tien jaar geleden arriveerde de eerste dieren van GaiaZOO: twee muskusossen, met drie dierverzorgers om hen te kunnen verzorgen. Inmiddels hebben 25 dierverzorgers dagelijks zo’n 1.000 dieren van meer dan 100 verschillende soorten onder hun hoede. Een aantal dieren zag de afgelopen 10 jaar het levenslicht in de GaiaZOO.

De nieuwe diersoorten die er binnenkort bij komen zijn: reuzenmiereneter, anaconda, bladsnijdersmier, agouti, vogelspin, gifkikker, pygmee oeistitie, darwin nandoe, geelvleugel ara en een shetland pony.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties