Atrium en Orbis mogen fuseren

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/11/2014 om 10:27
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:02

Atrium Medisch Centrum Parkstad en Orbis Medisch en Zorgconcern mogen fuseren. Dat heeft de Nederlandse Zorgautoriteit (NZa) besloten.

 

De NZa heeft getoetst of de ziekenhuizen de fusie zorgvuldig hebben voorbereid en wat de gevolgen zijn voor de cruciale acute zorg aan patiënten.

Er is geconstateerd dat de aanrijtijden van de ambulance binnen de landelijke normen blijven en dat een adequate toegang tot ziekenhuiszorg in de regio Zuid-Limburg blijft gewaarborgd.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties