Waterleiding kapot getrokken

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 2/10/2014 om 15:11
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:03

In Voerendaal is donderdagmiddag een waterleiding kapot getrokken. Dat gebeurde tijdens werkzaamheden op de bouwplaats aan het Onze Lieve Vrouweplein.

Het gevolg was dat de hele bouwplaats onder water kwam te staan. Monteurs van waterleidingbedrijf WML zijn opgeroepen om het gat te dichten.

Omdat het om een hoofdwaterleiding gaat, staat er in de omgeving minder druk op het net.

Daardoor kunnen er problemen ontstaan met de watertoevoer in Voerendaal en Kunrade.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties