Vermiste Duitser is terecht
De 72-jarige man die sinds maandag werd vermist in Geilenkirchen is terecht. Dat meldt de Duitse politie. De man werd dinsdagavond door voorbijgangers aangetroffen langs de B221 bij Geilenkirchen-Hatterath.
Bij de zoektocht werd maandag ook de Limburgse politie ingeschakeld. Er werd onder meer gezocht langs de Duits-Nederlandse grens bij Brunssum en Schinveld, omdat het vermoeden bestond dat hij die richting uit zou zijn gelopen.
Bij de zoekactie werden ook een politiehelikopter, speurhonden en militaire politie van de Awacs-basis ingezet. Ook werd in Brunssum en Schinveld een burgernetbericht verspreid.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.