Weer minder ambtenaren

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 3/09/2014 om 09:06
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:04

Voor het vierde jaar op rij is het aantal ambtenaren in Nederland gedaald. Sinds 2009 zijn er 30.000 ambtenaren minder.

De belangrijkste oorzaak van de daling zijn de bezuinigingen bij gemeenten, Rijk en provincies. Volgens prognoses van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties wordt tot en met 2022 de helft van de vertrekkende ambtenaren niet vervangen.

De meeste ambtenaren vertrekken door natuurlijk verloop. Ondanks het dalende aantal ambtenaren behoort de Nederlandse overheid tot één van de beste in Europa.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties