Vanaf vandaag alleen IBAN-rekeningen
Vanaf 1 augustus moet iedereen in Europa met de IBAN-rekeningnummers werken. Dan wordt het nieuwe Europese betalingssysteem SEPA (Single Euro Payments Area) definitief ingevoerd.
Daardoor worden alle bankrekeningnummers langer. Dat wordt een combinatie van de landcode, twee controlecijfers, een BIC code en het oude nummer. Door de invoering van IBAN hoeven bedrijven nu niet meer per land een aparte rekening te hebben. Daardoor kunnen 9 miljoen bankrekeningen worden geschrapt.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.