Man vlucht dak op voor politie

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 16/07/2014 om 14:18
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:04

De politie heeft op de Oranje Nassaustraat in Heerlen een man van het dak gehaald. De man is geen onbekende van de politie en had nog een gevangenisstraf van 60 dagen openstaan.

De politie had woensdag een melding gekregen dat de man in die omgeving gezien was. Bij het zien van de agenten vluchtte de man een pand binnen en probeerde zijn toevlucht te zoeken op het dak.

Hij werd door de agenten van het dak gehaald in de cel gestopt. Waarom hij nog 60 dagen moest zitten heeft de politie niet bekendgemaakt.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties