Tovertuin vraagt faillissement aan

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 27/05/2014 om 09:46
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:05

Kinderdagverblijf De Tovertuin vraagt het faillissement aan. Dat meldt het LD op haar website. De Tovertuin heeft 24 filialen waaronder in Schinnen, Amstenrade en Brunssum.

Het bedrijf heeft 100 werknemers. Redenen voor het faillissement zijn de overheidsbezuinigingen, een lager aantal aanmeldingen en doorlopende kosten. Omdat er steeds werd geïnvesteerd in nieuwe locaties is er geen geld om de oplopende verliezen te dekken. Het bedrijf heeft twee miljoen euro schuld.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties