Vrachtwagen omgekiept op rotonde
Op weg van Koningsbosch naar Schinveld is op de rotonde ter hoogte van Gangelt een betonmixer omgekiept. Dat zorgde dinsdag voor veel verkeershinder tijdens de avondspits.
De 23-jarige chauffeur uit Heinsberg raakte bij het ongeval zwaargewond en is naar het ziekenhuis gebracht. Met hulp van twee kranen werd de vrachtwagen weer op zijn wielen gezet. De brandweer is nog lang bezig geweest om de rijbanen weer schoon te krijgen.
Waarom de vrachtwagen is omgevallen is nog onbekend.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.