Walraven toch bij Australian Open
Sharon Walraven komt toch in actie op de Australian Open in Melbourne. Dat meldt ze zaterdag op Twitter. De rolstoeltennisster uit Brunssum valt in voor Aniek van Koot.
De nummer 1 van de wereld heeft last van een peesontsteking. Walraven won de Australian Open eerder in 2011 en 2012 in het dubbelspel. Momenteel is ze negende op de wereldranglijst.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.