Hellenbrand wint in Luxemburg

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 13/12/2013 om 11:23
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:08

Peter Hellenbrand heeft in Luxemburg de eerste internationale wedstrijd van het seizoen gewonnen. Op zijn onderdeel 10 meter lucht geweer staand, volgens de nieuwe ISSF regels, plaatste hij zich als tweede voor de finale.

In die finale, die weer op nul start voor de beste acht schutters uit de voorronde, nam Hellenbrand meteen de leiding en gaf die niet meer uit handen. Met een totaal van 206,7 werd hij de winnaar. Tweede werd Michael Klein uit Duitsland, derde werd de Nederlander Joeri van Woudenberg.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties