Niet geschoten bij straatruzie

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 10/11/2013 om 16:06
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:08

Bij de straatruzie in Brunssum is in de nacht van zaterdag op zondag niet geschoten. Dat blijkt uit onderzoek van de politie. Twee personen gingen rond 3.00 uur met elkaar op de vuist op de kruising Heufkestraat / Ridder Bexstraat.

Daarbij werd gedreigd met een vuurwapen en raakte één persoon gewond.

Een 23-jarige dronken automobilist die later tijdens het onderzoek van de politie op de plek stopte, werd aangehouden. Onderzocht wordt of hij iets met de zaak te maken heeft. Wat er precies aan de hand was, is volgens de politie nog onduidelijk.

Kijk hier voor een fotoreportage van het politieonderzoek >>

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties