Scholieren ontbijten bij burgemeester
Acht leerlingen van basisschool Petrus Canisius uit Puth hebben dinsdag ontbeten bij burgemeester Berry Link. Het ontbijt was in het kader van het Nationale Schoolontbijt dat deze week op tal van Nederlandse scholen gehouden wordt.
Daarmee wordt aandacht gevraagd voor het belang van ontbijt voor schoolgaande kinderen, want het blijkt dat veel kinderen zonder ontbijt van huis gaan.
Onderdeel van het Nationaal Schoolontbijt is het zogeheten Burgemeestersontbijt. Scholieren nuttigen dan het ontbijt samen met hun burgemeester. Burgemeester Link betaalde voor het ontbijtje dat de kinderen dinsdag meebrachten met een donatie aan War Child.
Kijk hier naar de fotoreportage >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.