Kunstwerk op uitzichtheuvel klaar

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 25/10/2013 om 18:35
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:09

Het kunstwerk Bovenmeer op de uitzichtheuvel aan de Leiffenderweg in de Schinveldse Bossen is klaar. LOO-tv fotografe Ria Gerards volgde het project.

Vrijdag nam een aantal leerlingen van groep zes van de bassischool uit Schinveld alvast een kijkje. Zij kregen van kunstenaar Hans van Lunteren uitleg over het tot standkomen van het meer boven op de berg. Vorige maand werd gestart met het uitgraven en het storten van het beton. De bodem van het meer werd vervolgens afgedekt met zeil en stenen. Tot slot is er een roestvrijstalen omheining geplaatst.

Hans van Lunteren werd samen met twee andere kunstenaars geselecteerd door de kunstadviescommissie van Onderbanken. Na uitwerking van de schetsontwerpen door deze drie kunstenaars oordeelde de kunstadviescommissie dat het ontwerp van Hans van Lunteren als beste aansloot op de opdracht.

Kijk hier naar de fotoreportage >>

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties