Gewonde bij ongeluk Schuureikenweg

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 22/10/2013 om 21:51
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:09

Bij een ongeluk in Hoensbroek is dinsdag één persoon gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 18.00 uur op de kruising Schuureikenweg-N298 door een voorrangsfout.

Eén van de bestuurders zat korte tijd bekneld, waarvoor de brandweer ter plaatse werd geroepen. De andere bestuurder kwam met de schrik vrij.

Het gewonde slachtoffer is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Dat gebeurde onder begeleiding van de brandweer.

Kijk hier naar foto's van het ongeluk >>

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties