Roda JC speelt 3-3 gelijk tegen Utrecht

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/09/2013 om 21:56
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:09

Roda JC heeft in een aantrekkelijk duel 3-3 gelijk gespeeld tegen FC Utrecht. Na een kwartier spelen kwam FC Utrecht op voorsprong. Daarna kreeg Roda JC legio kansen en na een half uur spelen maakte Németh de gelijkmaker (1-1).

Vlak voor rust kwam FC Utrecht op voorsprong toen Roda-doelman Filip Kurto zich verkeek op een vrije trap. In de tweede helft zette Roda-trainer Ruud Brood stormram Frank Demouge in het veld. Na een kwartier speeltijd in de tweede helft schoot Mark-Jan Fledderus de gelijkmaker (2-2).

In een spannende slotfase kwam Roda JC op voorsprong na een tweede doelpunt van Németh. Maar vlak voor het slot verscheen alsnog de 3-3 op het scorebord.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties