60 jaar Limburgse vlag
De Limburgse vlag bestaat 60 jaar. Het ontstaan van de welbekende vlag ging niet zonder slag of stoot. Na jarenlange debatteren werd in 1953 de knoop doorgehakt.
Sindsdien is de vlag met de rode leeuw te vinden bij evenementen, bij club- en verenigingslokalen en natuurlijk voor het Gouvernement. Samen met de Media Groep Limburg werd een boek gemaakt over de geschiedenis van de vlag. Het eerste exemplaar wordt op 2 oktober overhandigd tijdens een bijeenkomst die om 16.00 uur begint in het Gouvernement.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.