Code geel voor heide en bossen
Sinds afgelopen weekeinde geldt code geel voor de Brunssummerheide en de Schinveldse bossen. Dat ondanks de regen van maandag.
Code geel betekent dat de brandweer bij een melding direct met meerdere voertuigen uitrukt. Het is de eerste stap in de drie alarmfases. Natuurmonumenten adviseert de brandweer over de fases. Bij de volgende fase, code oranje, controleren medewerkers preventief in de natuurgebieden. Alleen de heide en de Schinveldse bossen zijn nu in de code geel.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.