Betaalde baan dankzij Betere Buren

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 11/07/2013 om 15:16
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:10

Zes medewerkers van Betere Buren hebben nu een betaalde baan bij een schoonmaakbedrijf. Betere Buren ging in 2010 van start als een gemeentelijk buurtbeheerbedrijf.

Doel van Betere Buren is het bevorderen van uitstroom van mensen uit de Wwb (bijstand). Het gaat om mensen die er niet in slagen om op eigen kracht een baan te vinden. Via Betere Buren is er aandacht voor sociale vaardigheden en werkhouding. Men doet ervaringen op in het omgaan met klanten, leidinggevenden en collega’s.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties