Oud-burgemeester Hubert Vos geridderd

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 23/06/2013 om 10:10
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:10

Oud-burgemeester Hubert Vos van Nuth is sinds zondag Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Hij kreeg de koninklijke onderscheiding voor zijn jarenlange inzet in het openbaar bestuur en zijn rol binnen de Koninklijke Nederlandse Wieler Unie (KNWU).

Vos was tot december vorig jaar burgemeester in Nuth. Nu is hij burgemeester in de Brabantse plaats Asten. Eerder was hij burgemeester in Meijel, Zundert en waarnemer in Nederweert. Bij de KNWU is hij lid van het sectiebestuur amateurwielrennen, voorzitter van het district Limburg en lid van het hoofdbestuur.

Het lintje werd zondagmorgen uitgereikt tijdens het NK wielrennen in Kerkrade.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties