Kunstwerk LEVEN in brons gegoten

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 29/05/2013 om 14:29
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:11

Leerlingen van de Dionysiusschool in Schinnen zijn onlangs naar een bronsgieterij in Keulen geweest. Daar werden het beeld LEVEN van kunstenaar Henri Ritzen gegoten.

Ook werden feestvlaggetjes gegoten, die kinderen gemaakt hadden voor het project Feest in Schinnen. In de gieterij konden de kinderen zien hoe van hun wassen beelden een mal werd gemaakt. Hierin werd het gloeiend hete brons gegoten.

Als de beelden zijn afgewerkt worden zij op kermiszondag 23 juni onthuld tijdens het Bokkeriejers Festival.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties