NL Doet: vrijwilligers in actie in Jabeek

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 18/03/2013 om 12:12
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:12

Afgelopen vrijdag en zaterdag is de landelijke actiedag NL Doet weer gehouden. In Jabeek gingen zo'n 65 vrijwilligers aan de slag om het leefgebied van de vinpootsalamander en het vliegend hert te verbeteren.

Onder de vrijwilligers het college van b en w uit Onderbanken en een aantal Duitse natuurliefhebbers. In heel Nederland zijn tijdens NL Doet mensen aan de slag gegaan in de natuur, bij het verenigingsleven en de zieken en ouderen. Kijk hieronder naar een reportage.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties